Detosil – opinie, cena, gdzie kupić, apteka, czy warto, odchudzanie?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Nie tak dawno temu na rynku suplementów diety pojawiły Detosil (Detosil) – kolejny dodatek do utraty wagi. Producenci obiecują bezpieczeństwo i skuteczność, piękne malowane swoje unikalne właściwości i jeden z formuły rodzaju, ale … Czy te tabletki są korzystne w porównaniu do innych suplementów diety o wątpliwym działaniu, które ma, jak się wydaje, są przyzwyczajeni do?

Opis Detosil

Zgodnie z oświadczeniami producentów (Moskwa firma Beautyrin) Detosil posiada opatentowaną formułę, która pozwala szybko i bez szkody dla zdrowia schudnąć. Zarejestrowany jako suplementów diety sprzedawanych w aptekach, dodatek nie jest. W jednej kapsułce zawiera do 600 mg substancji czynnej. Opakowanie. 30, 60 lub 120 tabletek

W skład zastrzegane znane palniki tłuszczu, który jest stosowany tylko do zmętnienia ressalat je bez wpływu na narządy wewnętrzne. Chociaż reklamy twierdzi, że te kapsułki odchudzające nawet poprawić żołądka, wątroby i serca.

dut fro beutifu5 1 Detosil  opinie, cena, gdzie kupić, apteka, czy warto, odchudzanie? Inna wypowiedź. Tabletki te nie wymagają żadnego wysiłku, to jest coś w rodzaju sportów, gdy nie jest wymagana ich stosowanie

Czy Detosil – tak innowacyjna formuła, która wspomaga utratę wagi i zdrowia wzmacnia i sportu nie wymaga? Twierdzi, że nie powinny być brane za dobrą monetę. – badanie materiału i dowiedzieć się prawdy

Skład Detosil

Skład jest naprawdę imponująca. Wszystkie trzy składniki aktywne znane jako bardzo skutecznych spalaczy tłuszczu. A w jednym suplemencie mają na celu wzmocnienie działań nawzajem. Okazuje się, że ten dodatek jest potrójne uderzenie w komórkach tłuszczowych.

Dzięki niej organizm zaczyna produkować pirogronian sól jest kwas pirogronowy. Promuje aktywną lipolizę. Ta substancja jako oddzielny preparat farmaceutyczny jest przypisany do zwiększenia wytrzymałości i wydajności, intensywne niszczenie kalorii i utrata wagi. Sam jest kwas liponowy, również znany sposób do utraty wagi, którego można nabyć w postaci tabletki lub w postaci kapsułkowanej.

To po prostu nie załamuje się komórek tłuszczowych, ale aktywnie korzysta z energii uwalnianej do tworzenia tkanki mięśniowej.

listy wszystkich funkcji w organizmie, to jest po prostu niemożliwe ułożyć nieprzezroczystość w energię i blokuje ból mięśni, objawy przetrenowania stymuluje przemianę (zwłaszcza białka), poprawia sprawność fizyczną (zwiększenie wytrzymałości) jest uważany za skuteczny anaboliczny (pomocy przyrost masy mięśni).

dut fro bckpck1 Detosil  opinie, cena, gdzie kupić, apteka, czy warto, odchudzanie? Wysoce skuteczny personel nie budzi wątpliwości. Jednakże, istnieje kilka kontrowersyjnych momentów.

Po pierwsze, jeśli starannie zbadać opakowanie, można zobaczyć, że ten sam pikolinian chromu jest na ostatnim miejscu. A przed nim są substancje takie jak stearynian magnezu i wapnia, dwutlenek krzemu. A niektóre suplementy – te szkodliwe „E”, o której tak wiele zostało napisane (zestaw, na przykład, Е470). Okazuje się, że w kapsułkach są one znacznie bardziej niż pikolinian chromu.

Po drugie, kompozycja preparatu jest sama L-karnitynę, sole L-karnityny, winian. W sierpniu 2005 roku USA opublikowano wyniki dwóch niezależnych badań tej substancji. Według nich, przyspiesza lipolizę i zwiększa wytrzymałość, mimo okresu jej użytkowania przedmiotów na 1 miesiąc, a ich intensywny sport.

To nie znaczy, że to nie działa. Tylko nie trzeba idealizować kompozycji.

Mechanizm odchudzania Detosil

Redukcja wagi odbywa się następująco:

 • tłuszczu aktywnie rozbiciu;
 • to zbiór masy mięśniowej
 • przywraca zaburzony metabolizm
 • zmniejszenie apetytu;
 • poprawia trawienie
 • ciało jest usuwany z toksyn i innych zanieczyszczeń.
--->>  Ems Trainer - opinie, komentarze, cena, forum, kliknij tutaj, pas

Jeśli Detosil wykonuje wszystkie te funkcje, to naprawdę przyczyni się do uporczywego odchudzania.

Niektóre źródła obiecuje przekracza wszelkie oczekiwania: twierdzi się, że w trakcie (i to tylko 1 miesiąc!) Można stracić aż 15 kg. Po pierwsze, jest zbyt stresujące dla utraty wagi ciała. Po drugie, powstaje pytanie: ze względu na to, co nadwaga tak szybko opuścić ciało, jeśli nie ma potrzeby, aby przestrzegać diety lub uprawiać sport? Powyższe wskazuje na taki wynik nie jest wystarczające.

Wskazania i przeciwwskazania Detosil

Detosil – nie leczy, ale zwykłe dodatki do żywności, choć i jest sprzedawany w aptekach. Niemniej jednak, w jego skład, ogłosił potężne składniki, które mają na ciele duże znaczenie. Dlatego w pewnych sytuacjach trzeba być ostrożnym z kapsułek.

Relacja

To źle, że są tworzone specjalnie dla utraty wagi, a więc wskazanie na jego administracji jest tylko jeden dodatkowy ciężar i potrzeba kontroli nad nim.

Przeciwwskazania

Producenci Wskazanie w instrukcji są tylko 3 Przeciwwskazania:

 • ciąża;
 • laktacji
 • indywidualnych tolerancji głównych składników.

dut fro beutifu9 Detosil  opinie, cena, gdzie kupić, apteka, czy warto, odchudzanie? Nie zapomnij ostrzec, że lepiej jest, aby skonsultować się z lekarzem.

A oto kolejny kontrowersyjny problem: sądząc z głównych składników aktywnych nie są przeciwwskazania. Z jednej strony, zła nie jest koncentrat, a zawartość w nim trochę. Ale w tym samym czasie, to wystarczy, aby aktywnie spalać tłuszcz? Biorąc pod uwagę, że dodatek będzie musiał wypić w ciągu miesiąca, to jest całkiem możliwe nagromadzenie tych substancji w tkankach, co może powodować nieprawidłowe działanie niektórych narządów.

Na przykład, wszystkie dodatki pikolinian chromu Poniżej znajduje się lista przeciwwskazań (w dodatku do powyżej wymienionych):

 • niewydolność nerek;
 • niewydolność wątroby;
 • cukrzyca;
 • Choroba

 • Parkinsona;
 • 16 roku życia i po 55.

mówimy kwasu liponowego, to jest możliwe, do stosowania w chorobach przewodu żołądkowo-jelitowego. – nieżyt żołądka, wrzody i nadkwaśność żołądka

L-karnityna – jeszcze dłużej lista chorób, na którym jest przeciwwskazane

 • bezsenność;
 • Zakażenie

 • HIV;
 • wysokie ciśnienie krwi;
 • niestrawność;
 • choroby tarczycy;
 • raka
 • problemy z nerek;
 • niewydolność serca;
 • trimetyloaminuria
 • napady padaczkowe.

Chociaż, może to tylko czepianie się szczegółów. Ponieważ dodatek certyfikat, to znaczy zostały przetestowane pod względem bezpieczeństwa dla zdrowia.

Zalety i wady Detosil

Nauka opinii o Detosil, zaskoczony, jak wiele negatywnych ludzie wyrzucają do producentów. Większość sprowadza się do tego: pieniądze – do wiatru, wynik jest zero. Jednak istnieją pozytywne aspekty, które Warto także powiedzieć, że obraz był kompletny i obiektywny. Tak, krótki wyciąg z opinii.

Pozytywne:

 • nie ma potrzeby, aby trzymać się ścisłych dietach;
 • Nie trzeba wyczerpać sobie długie i długie godziny treningów;
 • poprawia serca, wątroby, żołądka,
 • za pośrednictwem Internetu są często sprzedawane w magazynie, który jest 17,4 $ zamiast $ 34,7;
 • Normalizuje metabolizmu białek i węglowodanów,
 • pozwala bez wysiłku w celu zmniejszenia dziennego spożycia kalorii, ze względu na blokowanie głodu.
 • przywraca równowagę hormonalną;
 • działa jako energii: ludzie świętują w niektórych przypadkach przypływ witalności i siły ciągu dnia

.

negatywny:

 • niska skuteczność: strata na wadze nie obserwowano lub jedynie 1-2 kg dla całego przebiegu
 • przyrost masy ciała (sądząc po opiniach, takie przypadki są spełnione);
 • występowanie skutków ubocznych, których nauka nie mówi nic;
 • opakowanie członkowskie nie wszystkie wymagane informacje.

Z reguły ci, którzy stracili na wadze za pomocą Detosil, według jeszcze dalej zawodnik sportów. Ale na minus 15 kg miesięcznie wspomniano w opinii na oficjalnej stronie oraz na stronach internetowych osób trzecich, nawet nikt nie pisze o usuniętych 10 kilogramów.

--->>  Sliminazer - opinie i ceny, warto, gdzie kupić?

instrukcje użytkowania Detosil

Jak już wspomniano, instrukcja przyczyną krytyki. Jak pić pod warunkiem, ale z pytaniem dawkowania mogą wyniknąć

 1. Przed zastosowaniem zachęca się do konsultacji z lekarzem.
 2. podawane doustnie dwa razy dziennie, 1-2 kapsułki w czasie posiłku. Dawkowanie wypisanym trochę rozmyte: Zgadzam się, że istnieje różnica, ile kapsułek do picia na 1 raz – jeden lub dwa. Zazwyczaj bardziej szczegółowo określa, kto powinien pić tylko 1 tabletkę, a kto może i 2.
 3. Przebieg diecie. – 1 miesiąc
 4. Odstęp pomiędzy kursami powinna wynosić co najmniej 2 miesiące.

W dalszej instrukcji do Detosil nie różni się od podobnych środków. Wymienia składu, zawartość biologicznie aktywnego środka (200 mg, L-karnityna 15 mg kwasu liponowego i 50 mcg pikolinian chromu), wartości odżywcze (1 kcal na 1 kapsułkę), zakres stosowania, przeciwwskazań, okres przydatności do spożycia oraz warunki realizacji.

w warunkach przechowywania zaleca się ukryć dodatek przed dziećmi przechowywać ją w zamkniętym słoiku w suchym miejscu, w którym temperatura nie przekracza 25 ° C.

Dodatkowe zalecenia Detosil

A teraz – więcej informacji dla tych, którzy nadal postanowił schudnąć Lipemia. Pomimo wszystkich kontrowersyjnych momentów w jego instrukcji i reklamy i wielu negatywnych opinii, utrata masy ciała jest możliwe. Najważniejsze z umysłem podejść do tej kwestii. Nie powinniśmy pochlebiać sobie, że będzie to stracić 15 funtów za miesiąc bez żadnego wysiłku, trochę, aby je mieć.

Lepiej jest kupić dodatek w aptece lub zaufanych witryn. Pomimo faktu, że okaże się droższe, nie stracisz jakość i kupić oryginalny produkt, a nie fałszywy.

Jeśli istnieją siły diety, tylko jeść prawo. Zrezygnować na miesiąc od fast food i napoje gazowane, ograniczyć spożycie tłuszczu i szkodliwej żywności

Biorąc pod uwagę, że skład Detosil zawiera L-karnityna, warto uprawiać sport ponieważ uważa się za wysoce skuteczne uzupełnienie w żywieniu sportowców. Usuń go – przyczyni się do zwiększenia wydajności mięśni i trening budowania

.

Nie pij kapsułek na dobę. Najlepszym rozwiązaniem – w pierwszej połowie dnia (śniadanie i obiad). BAD działa dla wielu za energię, powodując lub obciążającą bezsenność.

Bezpieczny system do użycia: 1 kapsułka rozpocząć rano. Pić przy tej dawce przez 3 dni. Jeśli nie ma skutków ubocznych, dodać kolejną 1 kapsułkę w porze lunchu. Jeśli wszystko przeszedł bez konsekwencji i jest chęć zwiększenia dawki, nawet po 3 dni na śniadanie, spożywać 2 tabletki, po 3 dniach zrobić tego samego dnia.

Jeśli wystąpią jakiekolwiek nieprzyjemne objawy kapsułek jest zawieszenie.

Bardzo ważna informacja dla jednoczesnego stosowania z Lipemia innymi suplementami. W podręczniku go brakuje, a niektóre źródła mają specjalne instrukcje. Działanie kortykosteroidy, antybiotyki i środki antykoncepcyjne mogą zablokować tę Bud. Więc na początek jest na leczenie, a następnie, aby schudnąć. I nie zapomnij pomyśleć o dodatkowej antykoncepcji.

I wreszcie ostatnie zalecenie, które nakazują wszystkim producentom wszelkich Suplementy diety dla utraty wagi. Przed otrzymaniem suplementu należy skonsultować się z lekarzem. Ta Rada są jednostki. Głównie ze względu na fakt, że nie wiedzą, co i jak ekspert pytanie iść. Jeśli chcesz zrobić wszystko sprawnie, postępować zgodnie z planem:

 1. Umów się na spotkanie z terapeutą, poproś, aby przypisać do kompleksowego badania lekarskiego w celu wykrycia chorób.
 2. Jeśli niedawno zdał egzamin lub egzaminy w ramach swojej działalności zawodowej (badanie profesjonalny), można napisać bezpośrednio do endokrynologa z moich dokumentacji medycznej i wyników badań.
 3. Na podstawie badania, lekarze będą wyciągać wnioski na temat stanu zdrowia i dać zalecenia. Oto czas, aby zadeklarować swoje pragnienie, aby schudnąć z Lipemia.
 4. Następnie usłyszeć jego opinię w tej sprawie i tworzyć własne wnioski.
--->>  Asami - oficjalna strona, Włochy, opinie, komentarze, ceny, forum

Inna opcja: jeśli wiesz, dietetyka lub instruktora fitness, której ufasz, możesz poprosić swoje opinie. Oni na pewno słyszał wiele o różnych suplementów i wiedzieć, czy można oczekiwać efektu z palnika tłuszczu.

Skutki uboczne Detosil

Niestety, instrukcje nie są one napisane, chociaż opinie można często znaleźć negatywną postawę wobec Detosil ponieważ z nich. Na pewno nie warto cały dyskomfort należy przypisać działaniu kapsułek. Mogą one być związane z niewłaściwym zastosowaniem Bada (ignorowane przeciwwskazań, nieracjonalnie zwiększył dawkę, rozszerzony kurs). W każdym razie, ale dla kompletności Oto lista tego, co przeszkadza niektórych ludzi:

 • głowy;
 • biegunka lub odwrotnie, zaparcia;
 • letarg, osłabienie, chorobliwy relaks, lub odwrotnie, szalony przypływ energii, krótkie wybuchy aktywności;
 • zawroty głowy;
 • nudności, czasami wymioty;
 • zaburzenia snu;
 • reakcja alergiczna w postaci pokrzywki.

Jeśli skutki uboczne znacznie pogorszyć jakość życia (biegunka, wymioty, wysypka), od dnia otrzymania jest dać. Jeśli warunek jest znośny można najpierw spróbować zmniejszyć dawkę.

Analogi Detosil

dodatki

Wystarczy dokładnie taki sam skład, nie znajdziesz, bo przecież jest to zastrzeżona formuła opiera się na skuteczności trzech palników tłuszczu. Czy jest możliwość zakupu tych preparatów farmaceutycznych oddzielnie:

 • kwas liponowy, 50 tabletek, produkowane w Europie, bo tylko 0,6 $;
 • pikolinian chromu: Krople (50 ml) w Europie, do $ 3,2; Kapsułki z amerykańskiej marki Solgar (90 sztuk) do $ 16,9; taka sama ilość kapsułek z dodatku (Evalar) będzie kosztować taniej – 10,6 $;
 • L-karnityna 30 kapsułki z tego samego Solgar – $ 32,5; 30 tabletek z niemieckiego Doppelherz firmy wynoszą około $ 9.1.

suplementów diety

Suplementy diety oparte na tych składnikach i robi ogromne kwoty.

L-karnityna (American marki):

 • Dymatize kapsułki (60), $ 18;
 • Dymatize (90) $ 24;
 • Gaspari Nutrition (100 g), $ 35;
 • Optymalne żywienia (350 ml), 10 $;
 • Optymalne Nutrition (60 kapsułek), $ 26;
 • SAN (100) $ 44;
 • SAN (500 ml), $ 28;
 • SAN (60 sztuk), $ 19;
 • Twinlab (120), 54 $;
 • Ultimate Nutrition (30), 20 $.

L-karnityny (niemiecki marki):

 • Maxler (1 litr końcowego roztworu), $ 34;
 • Maxler (1 litr koncentratu), $ 25;
 • Maxler (1 litr roztworu), $ 38;
 • Maxler kapsułki (100), $ 23;
 • Maxler (100) $ 18;
 • Power System (1 litr), $ 31;
 • Układ zasilania (500 ml), $ R21;
 • Weider (100 sztuk), $ 19;
 • Labrada odżywianie (20 PAC), $. 24

kwas liponowy (amerykański wytwarzania):

 • Życie wiejskie (60 kapsułek), $ 38;
 • Jarrow wzory (120), 73 $;
 • Jarrow wzory (180) $ 37;
 • Jarrow Formulas (30), $ 28;
 • Jarrow wzory (60), 45 $;
 • MRM (60) $ 42;
 • Natro (120) $ 79;
 • Solgar (50) $ 63,
 • źródło Naturals (120) $ 33, w
 • Źródło Naturals (60), 20 $.

pikolinian chromu

 • pikolinian chromu;
 • Vitrum Perfomens
 • Karnityna Plus Chrome;
 • drożdże piwne z chromu;
 • pikolinian chromu Plus;
 • Centuri 2000.

Wybór jest ogromny, pytanie tylko, jak znaleźć właściwą równowagę. Oczywiście można wziąć je pojedynczo, ale czy to jest tak skuteczny? Sortowanie przez wszystko w poszukiwaniu tego, co pomoże Ci to znaleźć coś znaleźć, ale ile będzie to wymagało czasu i pieniędzy? Więc spróbuj Detosil może i powinno. Przynajmniej on został przetestowany pod kątem bezpieczeństwa i pomaga wielu ludziom.

e
O Adrianna Loszynska 41 artykułów
Łatwo jest poznać otwartą osobę, taką jak Adrianna Loszynska, ale przede wszystkim wiedzieć, że jest ona uważna i hojna. Oczywiście jest także sprawna, wesoła i oddana, ale często są lekko skażone przez sposób bycia zdradzieckim. Jednak jej natura jest dla niej cenna. Ludzie często liczą na to i na swoją inteligencję, kiedy potrzebują wsparcia. Nikt nie jest doskonały, a Isabelle ma wiele wad, którymi można sobie poradzić. Jej destrukcyjna natura i nieporządek powodują wiele pretensji, ku uciążliwości innych. Na szczęście jej hojność zapewnia, że ​​nie jest tak często.